Terapia niekonwencjonalna

0
818

Jedną z metod wykorzystywanych w medycynie alternatywnej jest biorezonans. Jest to jednocześnie metoda diagnostyczna i forma terapii regulacyjnej, która przywraca uszkodzone częstotliwości. Badanie polega na mierzeniu wibracji wytwarzanych przez człowieka oraz drobnoustroje i pasożyty.

Na podstawie otrzymanych różnic można ustalić choroby i wskazać miejsca dolegliwości w organizmie. Badanie jest nieinwazyjne, a przeciwwskazaniem do niego jest choroba nowotworowa, rozrusznik w sercu oraz ciąża. Aby wyleczyć wykrytą chorobę, należy zastosować odwróconą częstotliwość. Biorezonans znalazł zastosowanie w leczeniu alkoholizmu i nałogu tytoniowego. Ponadto jest to metoda, która wspomaga detoksykację organizmu. Normalizuje i usprawnia działanie narządów wydalniczych, czyli wątroby, jelit i nerek. Zatrucie organizmu toksynami objawia się przewlekłym zmęczeniem, zaburzeniami koncentracji, a także powstaniem choroby przewlekłej. Co jakiś czas konieczne jest przeprowadzenie detoksykacji organizmu, która polega na zastosowaniu diety opartej na sokach z warzyw i owoców oraz naparów ziołowych.

Zastosowanie biorezonansu i picie dużych ilości wody wspomaga wydalanie toksyn. Z toksynami wszyscy spotykają się na co dzień. Są to metale ciężkie, pestycydy obecne w żywności, dodatki spożywcze, spaliny samochodowe, pozostałości po lekach i toksyny środowiskowe. Pozbycie się ich skutkuje wzmocnieniem układu immunologicznego, lepszym samopoczuciem, zmniejszeniem dolegliwości bólowych. Dzięki temu nie ma konieczności nadużywania leków przeciwbólowych, których pozostałości również przyczyniają się do zanieczyszczenia organizmu.

Oczyszczanieorganizmubialystok.pl to oferta skierowana do wszystkich osób, które chcą poznać stan swojego zdrowia i poddać się terapii nieinwazyjnej. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji. Terapia trwa kilka miesięcy i jest uznawana za jedną z najgłębszych form detoksykacji. Mimo, że nie jest to metoda uznawana za naukową, można nią skutecznie wyleczyć wiele chorób, jak np. choroba reumatyczna, borelioza, grzybica układu pokarmowego, infekcje bakteryjne i wiele innych.

Dowiedz się więcej na https://oczyszczanieorganizmubialystok.pl/biorezonans/