Soczewki kontaktowe z gradientem wody

0
982

Jeśli kiedykolwiek zdarzyło Ci się mieć suchość lub dyskomfort podczas noszenia soczewek kontaktowych, ta soczewka jest właśnie dla Ciebie! To nie jest kolejny, zwykły produkt tego typu. Opracowanie technologi w jakiej została wykonana ta soczewka zajęło 100. ekspertom (naukowcom, inżynierom, badaczom i optometrystom) ponad 10 lat! Jest to wyraźnie nowa era w dziedzinie soczewek kontaktowych. Producent Dailies Total 1 dążył do stworzenia idealnych soczewek kontaktowych. Wielu konsumentów uważa, że udało i m się tego dokonać.

Świetne wyniki kliniczne

Dailies Total 1 zapewniają wyjątkowy komfort od początku do końca dnia. 90% badanych konsumentów zgodziło się, że soczewki kontaktowe Dailies Total 1 są tak wygodne, że ich obecność jest niezauważalna. Soczewki kontaktowe z gradientem uwodnienia wody osiągnęły ocenę 9,6 z możliwych 10. punktów w 4. tygodniowym badaniu klinicznym przeprowadzonym przez producenta produktu – firmę Alcon. W tym samym badaniu stwierdzono ocenę komfortu produktu pod koniec dnia użytkowania rzędu 9.2/10.

Dlaczego miękkie soczewki kontaktowe Dailies Total 1 są tak niesamowitą innowacją?

Ponad 50% procent pacjentów, którzy przestają nosić soczewki kontaktowe, robi to z powodu suchości lub dyskomfortu podczas noszenia soczewek. Podobnie jak inne komórki rogówki organizmu, komórki te potrzebują tlenu do prawidłowej funkcji fizjologicznej. W przeciwieństwie do innych komórek rogówki nie mają naczyń krwionośnych zaopatrujących ich w tlen, więc ten musi dostawać się do nich z atmosfery i warstwy łzowej oka. Aby osiągnąć wysoki poziom transmisji tlenu przez soczewkę kontaktową (zdolność do oddychania materiałów) większość nowych kontaktów składa się z silikonu klasy medycznej ze względu na jego wysoką transmisję tlenu. Jednakże, silikon jest z natury hydrofobowy, dlatego jego powierzchnia silikonu ma tendencję wysychania. Wysoki poziom przepuszczalności tlenu jest ważny, aby zapobiec zaczerwienieniu oczu, suchości i niewielkiemu stopniowemu wzrostowi krótkowzroczności.

Dailies Total 1 to przełomowe rozwiązanie tego problemu. To pierwsza i jedyna soczewka kontaktowa z gradientem wody na świecie! Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 są wykonane z wewnętrznego rdzenia z silikonu najczystszej jakości i 33% wody, a zewnętrzna powierzchnia produktu posiada gradient wodny wynoszą ponad 80% wody, czyli mniej więcej tyle samo, co sama rogówka! Pozwala to na utrzymanie zdrowo wyglądających i wypoczętych oczu i prawidłowej fizjologii rogówki. Soczewki kontaktowe Dailies Total 1 mają najwyższą na świecie transmisję tlenu spośród wszystkich jednorazowych soczewek jednodniowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here